Sala konferencyjna
16:0016:05
Otwarcie konferencji Wojciech Piotrowski, Brygida Kwiatkowska
5 min
16:0516:35
Postępujące włóknienie śródmiąższowe z perspektywy radiologa Katarzyna Błasińska
30 min
16:3516:50
Propozycja oceny zaawansowania zmian radiologicznych na podstawie badania HRCT Katarzyna Górska
15 min
16:5017:20
Rola badań czynnościowych w ocenie progresji zmian śródmiąższowych Piotr Boros
30 min
17:2017:50
Przerwa 30 min
17:5018:20
Objawy i jakość życia jako narzędzie oceny progresji śródmiąższowej choroby płuc (ILD) Dariusz Ziora
30 min
18:2018:50
Postępujące włóknienie śródmiąższowe płuc z perspektywy reumatologa Brygida Kwiatkowska
30 min
18:5019:30
Dyskusja Wojciech Piotrowski, Magdalena Martusewicz-Boros, Katarzyna Górska, Katarzyna Lewandowska, Sebastian Majewski, Brygida Kwiatkowska, Otylia Kowal-Bielecka, Piotr Boros, Katarzyna Błasińska, Dariusz Ziora
40 min
Sala konferencyjna
09:0010:00
Sesja przypadków 1 Moderator: Magdalena Martusewicz-Boros
60 min

09:00 - 09:15

Przypadek 1 Maciej Jakubowski

09:15 - 09:30

Przypadek 2 Hanna Jagielska-Len

09:30 - 09:45

Przypadek 3 Dariusz Gawryluk

09:45 - 10:00

Dyskusja
10:0011:00
Sesja przypadków 2 Moderator: Barbara Mackiewicz
60 min

10:00 - 10:15

Przypadek 1 Hanna Jagielska-Len

10:15 - 10:30

Przypadek 2 Barbara Kuźnar-Kamińska

10:30 - 10:45

Przypadek 3 Monika Załęska

10:45 - 11:00

Dyskusja
11:0011:15
Przerwa 15 min
11:1512:15
Sesja przypadków 3 Moderator: Katarzyna Górska
60 min

11:15 - 11:30

Przypadek 1 Małgorzata Sobiecka

11:30 - 11:45

Przypadek 2 Małgorzata Noceń-Piskorowska

11:45 - 12:00

Przypadek 3 Anna Trojan-Królikowska

12:00 - 12:15

Dyskusja
12:1513:15
Sesja przypadków 4 Moderator: Otylia Kowal-Bielecka
60 min

12:15 - 12:30

Przypadek 1 Wojciech Jagiełło

12:30 - 12:45

Przypadek 2 Ewa Morgiel

12:45 - 13:00

Przypadek 3 Wojciech Piotrowski

13:00 - 13:15

Dyskusja
13:1513:30
Przerwa 15 min
13:3014:30
Sesja przypadków 5 Moderator: Sebastian Majewski
60 min

13:30 - 13:45

Przypadek 1 Wojciech Jagiełło

13:45 - 14:00

Przypadek 2 Krystian Bartczak

14:00 - 14:15

Przypadek 3 Małgorzata Noceń-Piskorowska

14:15 - 14:30

Dyskusja
14:3014:50
Program lekowy LECZENIE NINTEDANIBEM CHOROBY ŚRÓDMIĄŻSZOWEJ PŁUC O FENOTYPIE POSTĘPUJĄCYM PRZEBIEGAJĄCEJ Z WŁÓKNIENIEM (PF-ILD) Wojciech Piotrowski
20 min
14:5015:00
Zamknięcie Konferencji
10 min
15:00
Lunch
Copyrights © 2024 Via Medica